Симедіка УА 

Киев

Сферы деятельности

Медицина, фармацевтика, аптеки

Я хочу тут работать

Симедіка УА 

Міжнародний холдинг Симедіка виробляє і продає продукти для здоров'я тварин в країнах Центральної та Східної Європи більше 15 років та має значний досвід роботи на чеському та словацькому ринках, на ринках України, Угорщини та Росії. За цей період Симедіка стала надійним діловим партнером оптових компаній, ветеринарних лікарів, фермерів та власників домашніх тварин.

Симедіка сьогодні – це сучасна динамічна компанія, в якій працюють десятки людей, яка пропонує більше 150 продуктів та представляє найбільших виробників ветеринарних препаратів в різних країнах світу.

Українську філію холдингу Симедіка - ТОВ «Симедіка УА» було засновано у 2000 році з метою представлення в Україні ветеринарних препаратів високої якості власного виробництва, а також препаратів виробництва світових лідерів у ветеринарії. На сьогоднішній день «Симедіка УА» працює на ринку України більше 10 років і є ексклюзивним представником таких провідних виробників ветеринарних препаратів та лабораторного обладнання, як MSD Animal Health, Zoetis, IDEXX Laboratories, Inc., ECO Animal Health, Bimeda.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.